• 1DIV: Borussia Dortmund FC Barcelona FC Bayern München Manchester City FC Manchester United FC Real Madrid CF SSC Napoli Tottenham Hotspur FC
  • 2DIV: Arsenal FC AS Monaco FC AS Roma Chelsea FC Club Atlético de Madrid Juventus FC Liverpool FC Paris Saint-Germain
  • FDIV (A-F): Celtic FC Cruz Azul FC Basel 1893 FC Krasnodar FC København FC Salzburg FC Utrecht
  • FDIV (G-Z) Legia Warszawa Malmö FF New York Red Bulls PAOK FC River Plate Rosenborg BK SC Braga Standard de Liège
  • Witaj! Logowanie Rejestracja

kon21ks
    9.08.2018, 10:33:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.08.2018 19:02:40 przez konradd180.)
    kon21ks
    Prowadzona reprezentacja:
    Urugwaj

Historia prowadzonych reprezentacji:
    Polska
    Niemcy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aby wysłać kandydaturę do wybranej przez Ciebie reprezentacji zastosuj się do wzoru i zachowaj czasowy odstęp pomiędzy zapytaniami (co 7 dni) w przypadku odrzucenia/nie otrzymania żadnej oferty. Jeżeli chcesz zostać w aktualnej reprezentacji - nic nie musisz robić. Jeżeli chcesz odejść, napisz po prostu kandydaturę według wzoru. W przypadku pytań, walić na PW lub Shoutbox.

WZÓR NA WYBRANIE REPREZENTACJI:

(link do rankingu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1063600747)
    Kod:
    Reprezentacje [color=#DAA520][b]ZŁOTE[/b][/color]: (wymień 2 reprezentacje z rankingu z miejsc od 1. do 10.)
    Reprezentacje [b][color=#A9A9A9]SREBRNE[/color][/b]:  (wymień 2 reprezentacje z rankingu z miejsc od 11. do 20.)
    Reprezentacje [color=#8B4513][b]BRĄZOWE[/b][/color]:   (wymień 3 reprezentacje z rankingu z miejsc od 21. do 36.)
    Reprezentacje [b]CZARNE[/b]:   (wymień 1 reprezentacje z rankingu z miejsc od 37. do 47.)

Priorytety objęcia reprezentacji (wypisz według kolejności, którą chcesz najbardziej na podstawie powyższej listy):
    1. Nazwa (KOLOR)
    2.  Nazwa (KOLOR)
    3.  Nazwa (KOLOR)
    4.  Nazwa (KOLOR)
    5.  Nazwa (KOLOR)
    6.  Nazwa (KOLOR)
    7.  Nazwa (KOLOR)
    8.  Nazwa (KOLOR)

Jestem świadomy, że gdy źle oceniłem popularność swojej osoby i wysłałem kandydatury do zbyt mocnych drużyn zostaną one odrzucone, a karencja do następnych wysyłań kandydatur przeze mnie wyniesie 7 dni od daty posta z odpowiedzią. Zgadzam się na zwolnienie mnie z funkcji prowadzonej przeze mnie reprezentacji, jeśli w tym samym czasie będę wyrażał zainteresowanie innymi posadami.
    9.08.2018, 16:34:25
    RE: kon21ks
    Reprezentacje ZŁOTE: Szwajcaria, Kolumbia
    Reprezentacje SREBRNE: Dania, Urugwaj
    Reprezentacje BRĄZOWE: Austria, Szwecja, Walia
    Reprezentacje CZARNE: Egipt

Priorytety objęcia reprezentacji (wypisz według kolejności, którą chcesz najbardziej na podstawie powyższej listy):
    1. Urugwaj (Srebrne)
    2. Kolumbia (Złote)
    3. Szwajcaria (Złote)
    4. Dania (Srebrne)
    5. Austria (Brązowe)
    6. Walia (Brązowe)
    7. Egipt (Czarne)
    8. Szwecja (Brązowe)

Jestem świadomy, że gdy źle oceniłem popularność swojej osoby i wysłałem kandydatury do zbyt mocnych drużyn zostaną one odrzucone, a karencja do następnych wysyłań kandydatur przeze mnie wyniesie 7 dni od daty posta z odpowiedzią. Zgadzam się na zwolnienie mnie z funkcji prowadzonej przeze mnie reprezentacji, jeśli w tym samym czasie będę wyrażał zainteresowanie innymi posadami.
    9.08.2018, 18:34:04
    Urugwaj wybiera Cie na selekcjonera.
    9.10.2018, 08:57:47
    Reprezentacje ZŁOTE: Belgia

1. Belgia (Złote)

9.10.2018, 20:05:43
    Zostajesz trenerem Belgii.

Przeglądający ten wątek: 1 gości

Gry w przeglądarce